Inlineskaten Kunstrijden Langebaan / kortebaan Marathon Schoonrijden Shorttrack Schaatsen op natuurijs
‹ terug

Selectie bekend voor World Cup 3 en 4 in Nur-Sultan en Nagano

Gepubliceerd maandag 2 december 2019

De Selectiecommissie Langebaan van de KNSB heeft de definitieve lijst bekendgemaakt van schaatsers die zullen deelnemen aan de derde en vierde ISU World Cup van dit seizoen in Nur-Sultan (Kazachstan, 6 – 8 december) en Nagano (Japan, 13 – 15 december).

Team NL bestaat bij World Cup 3 in Nur-Sultan uit de volgende schaatsers:

VROUWEN
500 meter
Jorien ter Mors, Sanneke de Neeling, Michelle de Jong, Jutta Leerdam en Dione Voskamp

1000 meter
Jorien ter Mors, Ireen Wüst, Letitia de Jong, Jutta Leerdam en Antoinette de Jong

1500 meter
Jorien ter Mors, Antoinette de Jong, Ireen Wüst, Melissa Wijfje en Reina Anema

5000 meter
Esmee Visser, Reina Anema, Antoinette de Jong, Melissa Wijfje en Esther Kiel

Ploegachtervolging
Ireen Wüst, Antoinette de Jong, Melissa Wijfje en Esther Kiel

Teamsprint
Michelle de Jong, Jutta Leerdam en Letitia de Jong

MANNEN
500 meter
Dai Dai N’tab, Kai Verbij, Ronald Mulder, Lennart Velema en Michel Mulder

1000 meter
Kai Verbij, Kjeld Nuis, Thomas Krol, Dai Dai Ntab en Lennart Velema

1500 meter
Kjeld Nuis, Thomas Krol, Patrick Roest, Marcel Bosker en Wesly Dijs

10000 meter
Patrick Roest, Jorrit Bergsma, Marcel Bosker en Marwin Talsma

Ploegachtervolging
Marcel Bosker, Chris Huizinga, Tjerk de Boer  en Patrick Roest

Teamsprint
Ronald Mulder, Kai Verbij en Kjeld Nuis

Voor World Cup 4 in Nagano bestaat TeamNL uit de volgende rijders:

VROUWEN
500 meter
Sanneke de Neeling, Michelle de Jong, Dione Voskamp en Isabelle van Elst

1000 meter
Sanneke de Neeling, Elisa Dul en Isabelle van Elst

3000 meter
Reina Anema, Joy Beune en Esther Kiel

Mass Start
Marijke Groenewoud en Elisa Dul

Ploegachtervolging
Esther Kiel, Marijke Groenewoud, Elisa Dul en Reina Anema

Teamsprint
Michelle de Jong, Sanneke de Neeling en Dione Voskamp

MANNEN
500 meter
Dai Dai N’tab, Kai Verbij, Ronald Mulder, Lennart Velema en Hein Otterspeer

1000 meter
Kai Verbij, Hein Otterspeer, Dai Dai N’tab, Lennart Velema en Gijs Esders

5000 meter
Marwin Talsma

Mass Start
Harm Visser en Jordy van Workum

Ploegachtervolging
Beau Snellink, Harm Visser en Jordy van Workum

Teamsprint
Dai Dai N’tab, Kai Verbij, Lennart Velema en Hein Otterspeer

FOTO International Skating Union

Meer nieuws

Budget beschikbaar om werk te maken van diversiteit en inclusie bij jouw sportclub

Nationale kunstrij-selectie van start onder leiding van bondscoach Aljona Savchenko

Genieten van de schoonheid van het skeeleren tijdens SKATE4daagse Nijkerk

Vacature Stagiair Projectmedewerker Topsport

Niki Wories wordt disciplinemanager kunstrijden en stopt met schaatsen

IJsclub Haarlem vaart wel bij jeugdcommissie

naar het nieuwsoverzicht

Niks missen?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrieven

Welke nieuwsbrieven wil je graag ontvangen?

Volg je ons al?

Vragen?

088 489 20 00

[email protected]

Alle contactgegevens >>

Heb je gevonden wat je zocht?