Inline-skaten Kunstrijden Langebaan / kortebaan Marathon Schoonrijden Shorttrack Schaatsen op natuurijs
‹ terug

Sectiebestuur marathon

Voorzitter Maarten Berrevoets m.berrevoets@knsb.nl 06-40975118
Secretaris Piet Wieringa p.wieringa@knsb.nl 06-52398759
Budgetbewaker Jacob Cleveringa j.cleveringa@knsb.nl 06-22569716
Lid Tonny van Vliet t.vanvliet@knsb.nl 06-53401217
Lid Renger de Vries r.devries@knsb.nl 06-22405008
Lid Otto Bruschke o.bruschke@knsb.nl 06-49494390
072-5052747
Lid Laurens Achterkamp l.achterkamp@knsb.nl 0547-388320
Lid Rob van Meggelen r.vanmeggelen@knsb.nl 06-51366212
Competitieleider Willem Hut w.hut@knsb.nl 06-42080961
Ruud Kappe r.kappe@knsb.nl 06-24991700
Scheidsrechterscommissie
Voorzitter Piet Wieringa p.wieringa@knsb.nl 06-52398759
Secretaris Egbert Lambers egbert@belmars.nl 06-15091025
Lid regionale wedstrijdsport Rob van Meggelen r.vanmeggelen@knsb.nl 06-51366212

 

Heb je gevonden wat je zocht?