Inline-skaten Kunstrijden Langebaan / kortebaan Marathon Schoonrijden Shorttrack Toerschaatsen
‹ terug

Sectiebestuur toerschaatsen

Voorzitter Rieks Poelman Schieland 42
0592-353588 / 06-21541681 9405 NG  ASSEN
r.poelman@knsb.nl
Secretaris Cees Hoek Kloostersingel 6
(Groningen) 050-4042614 / 06-39595203 9617 BD Harkstede
c.hoek@knsbgroningen.nl
Budgetbewaker Rein Berger Oldemarktseweg 86
(Overijssel) 0521-510875 8341SH Steenwijkerwold
r.berger@ziggo.nl
Lid E. van Wijngaarden
(Zuid-Holland) 06-24810280
Eric.vanWijngaarden@dpmc.nl
Lid W. Draaijer Brandstraat 33
(Gelderland/Flevoland) 0578-694850 8181 GC Heerde
wimdraaijer@hetnet.nl
Lid H.R. Urbach(secretaris Friesche IJsbond) De Deelen 17
(Friesland) 058-2669947 8939 BD Leeuwarden
hjurbach@wxs.nl
Lid Christiaan Dekker Rivierkade 12
(Noord-Brabant-Limburg-Zeeland) 06-53120336 4931AA Geertruidenberg
christiaan@dekkerbv.com
Lid Harm Hoven Hoofdweg 152
(Drenthe) 0592-415518 9421 PB Bovensmilde
harmhoven@hotmail.com
Lid (vacature)
(N-Holland/Utrecht)
KNSB Bondsbureau R. Kuipers Mississippidreef 153
Coördinator toerschaatsen 088-4892000 3565 CE Utrecht
r.kuipers@knsb.nl