Inline-skaten Kunstrijden Langebaan / kortebaan Marathon Schoonrijden Shorttrack Schaatsen op natuurijs
‹ terug

Sectie Natuurijs

Voorzitter Rieks Poelman
0592-353588 / 06-21541681
r.poelman@knsb.nl
Secretaris Cees Hoek
(Groningen) 050-4042614 / 06-39595203
c.hoek@knsbgroningen.nl
Budgetbewaker Rein Berger
(Overijssel) 0521-510875 / 06-14641340
r.berger@ziggo.nl
Lid Vacature
(Zuid-Holland)
Lid Wim Draaijer
(Gelderland/Flevoland) 0578-694850
wimdraaijer@hetnet.nl
Lid Henri Meijering
(Friesland) (secretaris Friesche IJsbond)
Lid Christiaan Dekker
(Noord-Brabant-Limburg-Zeeland) 06-53120336
christiaan@dekkerbv.com
Lid Harm Hoven
(Drenthe) 0592-415518
harmhoven@hotmail.com
Lid (vacature)
(N-Holland/Utrecht)  Dirk de Groot
 dirk.de.groot@upcmail.nl
KNSB Bondsbureau R. Kuipers
Coördinator natuurijs 088-4892000
r.kuipers@knsb.nl

 

Heb je gevonden wat je zocht?