Inline-skaten Kunstrijden Langebaan / kortebaan Marathon Schoonrijden Shorttrack Schaatsen op natuurijs
‹ terug

Baancontactpersonen

 

KUNSTIJSBAAN

BCPERSOON

E-MAIL

MOBIEL

TEL.VAST

Alkmaar Otto Bruschke ottobruschke@hetnet.nl 072-5052747
Amsterdam Henk Veen h.veen@upcmail.nl 06-23046161 020-6997370
Breda Hans Uithoven h.uithoven@hetnet.nl 06-39211004 0416-352252
Den Haag Jan Dirk Corts jdcorts@planet.nl 06-55891458
Deventer Marian Huijgen belleroche@ziggo.nl 06-28525332 038-4545332
Dronten Yvonne Obbema info@leisureworldicecenter.nl 0321-316166
Eindhoven Vacature
Enschede Geert Ribbers marathon@bctwente.nl  06-54356755
Flevonice Thirza Zwakenberg thirza@flevonice.nl 06-15203997 0321-335099
Geleen a.i. Hans Uithoven h.uithoven@hetnet.nl 06-39211004 0416-352252
Groningen Henk Pater marathon@knsbgroningen.nl 06-27471903 050-5421605
Haarlem Tjierd Kooij tj.kooij@ziggo.nl 0297-323638
Heerenveen Johannes Zijlstra baancontactpersoon@
marathonschaatsenfriesland.nl
06-12622471 0513-627600
Hoorn Gerrit Bakker geba@quicknet.nl 06-20747539 072-5021608
Leeuwarden Douwe Brouwer d.brouwer@ferwerderadiel.nl 06-53423750 0518-412723
Natuurijs (SNK) David Pos david@posweb.nl 06-55516025 035-6561762
Nijmegen Jouke Osinga jouke.osinga@gmail.com
Rotterdam Floriaan Alfrink floriaanalfrink@gmail.com 06-22907366
Tilburg Ad Timmermans ad.timmermans.diessen@planet.nl 06-57322960 013-5042451
Utrecht Kees Versluis marathonutrecht@outlook.com 06-34077631 035-6023721

 

Heb je gevonden wat je zocht?